Srpen 2010

Love or hungry-Charecters:

22. srpna 2010 v 10:27 | Yu |  GirlxBoy-povídky
Alex Cooper- 16tiletá středoškolačka,které se stávají divné věco ohledně magie a různých mýtů skoro každý den.Jediné co si přeje,je stát se upírkou,ale jak když všichni upíři už dávno vyhynuli?
Rose Hastinks-Alexina nejlepší kamarádka,která ještě nikdy neměla kluka.Je strašně slušná a nikdy neudělala nic nezodpovědného.Většinou se drží dál od strašidelných věcí.
Daniel Risign-Nejlepší kamarád Alex a Rose.Strašně rád by s Rose chodil,ale nemá odvahu jí to říct.Rád pomáhá Alex řešit záhady.
Carly Banks-17tiletá královna školy a nejhorší člověk,co kdy žil pro Alex a Rose.Je krásná,ale hloupá.Kazí Alex a Rose život a pořád se snaží přijít na to,kdo vůbec jsou.
Kristian Marks-Nový na škole a rovnou nejkrásnější.Chtěla by ho každá,ale on se zaplete zrovna s tou,kterou by nikdo nečekal.S Alex.
Chad Marks-Jeho bratr Kristian je jeho pravý opak.Chad je oblíbený,namachrovaný týpek,který ale skrývá velké tajemství.

Ejkyyy reklama :D

20. srpna 2010 v 15:56 | Yu
Ahojky chtěl(a) bych sem dát odkaz,na blog kde prodáváme s kámoškou plakáty :D Kdyby jste něco potřebovali,tak napište na můj blog nebo na email teen-shop@seznam.cz .....Náš blog je : teen-shop.blog.cz :) tak mrkněte :)