Červen 2010

Memories :'(-rozlučka...AISHITERU!!!!

25. června 2010 v 9:23 | Yu
Právě mi odešli ti nejlepší přátelé které sem kdy měl...včerejší rozlučka mi připomněla co jsme s váma zažil...Nikdy na vás nechci zapomenout a taky nezapomenu....!!!!! Miluju Vás!!!!!! Stify Kaulitz Uchiha,Lordqa Yagami,Shabota Katame!!!! Ich liebe dich! I love you! AISHITERU!!!

Nejhezčí status,který jsem kdy napsal!

7. června 2010 v 21:27 | Yu
Vždycky si byl a budeš tím mým jediným zlatíčkem kterého jsem znala...Ano změnili tě...ale mé city k tobě zůstavají stejné...vždycky tu pro tebe budu kdybys potřeboval...Už nikdy nechci pomyslet nato jaký by byl život bez tebe....Není to oboustranné ale já už to měnit nechci! Zvykla jsem si na odmítnutí ikdyž tebe jsem se ještě neptala...Nechci už nic měnit!  V mém srdci zůstaneš takový jako si byl na začátku...Jak jsme se procházeli ruku v ruce zámeckou zahradou a byli tak šťastní....Ten den je to nejlepší na co můžu vzpomínat...Chci tě zpět ale už je asi pozdě :( Miluji tě!

Love in the bridge-přesun na 20.6 (přibližně)

5. června 2010 v 20:52 | Yu
Ahojky lidi :D moc se omlouvám,ale neměl jsem k dispozici notebook takže sem nemohl dopsat 3.Kapitolu (love in the bridge)...Proto ji přesouvám přibližně na 20.6. ožná dřív podle toho jak to stihnu dopsat.Díky za pochopení... :D