Nesnáším Tě!

23. února 2010 v 18:34 | Yu |  Povídky
Otevřel jsem oči, ale on tam nebyl.

Strify neležel vedle mě. Podíval jsem se na hodiny. Bylo 7:30.Strify takhle brzo nevstává.Vylezl sem z postele a šel se do koupelny obléct a upravit.Po 10 minutách sem odešel z ložnice a sešel po schodech do kuchyně.Doufal sem že tam bude.Porozhlídl sem se po místnosti,ale nikdo nikde.Myslel sem že musel brzo do práce,ale byla sobota.Nasnídal sem se a vyrazil do města koupit Yuovi dárek.Yu měl totiž narozeniny.Vůbec sem nevěděl co mu mám koupit až sem narazil na velkou plyšovou Hello Kitty. Yu si na takové kraviny potrpí.Koupil sem si ji a nesl ji do auta.Nastartoval sem a jel na Yuovu oslavu.Mezitím
sem Strifymu volal,ale ten mi to ani jednou nezvedl.Štvalo mě že nevím kde je,ale je dospělí,nemůžu mu říkat co může a nemůže.Dorazil sem před Yuův dům a vešel dovnitř.Oslava už byla v plném proudu,když bylo teprve půl 2.Otevřel sem dveře a hledal,až sem našel Yua."Ahoj Yue"zavolal sem na něj přes půl domu."Ahoj Kiro,kde si byl tak dlouho,Strify už tu dávno je"přišel ke mně a řekl."Strify je tady?" zeptal sem se podezíravě."Jo,někde si ho tady najdi" "Tak jo…tady máš dárek"podal sem mu velkou krabici."Díky" řekl a začal ji rozbalovat tak zuřivě že urval i tu izolepu.Vytáhl Hello Kitty a řekl"to je krásný děkuju". Obejmul mě a dal mi pusu na tvář."Není zač,tak ja ho jdu najít."řekl sem a odešel.Prohledal sem celý dům,už sem si myslel,že to vdám.Pak sem si vzpomněl že sem nenavštívil jeden pokoj.Ten byl Yuův. Proto sem tam nešel. Otevřel sem dveře a uviděl Shina jak ho kouří Strifymu. Nedokázal sem ze sebe vydat ani slovo. Pak si mě Strify všiml.Na nic sem nečekal a začal sem utíkat.Yu mě uviděl utíkal za mnou.Dohonil mě.Zastavili jsme se před jedním barem."Pojď…koupím ti drink…aspoň na něj trochu zapomeneš"řekl Yu. Chtěl sem jít,ale nemohl sem,musel sem pryč. Vytrhl sem se Yuovi z objetí a utíkal k nejbližšímu autu.Rozbil sem sklo a nastartoval.Yu chvíli přemýšlel,ale pak udělal to samé.Jel sem k jednomu útesu,který byl poblíž Baltského moře.Dorazil jsem na zmiňované místo,vystoupil z auta a utíkal na kraj.Yu za mnou. "Kiro! Co to děláš? Kašli na něj…Prosím nedělej to!" "Yue o čem to mluvíš? Já tady chodím relaxovat" "Alespoň nebuď tak blízko toho kraje." "Ok" ustoupil jsem. V tom dojel Strify a vystoupil z auta."Kiro! Nedělej to prosím!" žádal. "Já si můžu dělat, co chci!" zařval jsem na Strifyho. "Jak myslíš" řekl zmateně Strify. Přistoupil sem k Yuovi a začal ho líbat.Yu nechápal,ale nezbývalo mu nic jinýho než se přidat.Nakonec se odtrhl a já sem pochopil, co jsem udělal.Byl jsem zmatený,ale nedal sem to na sobě znát. "Můžu si dělat co chci!" zařval sem.Serval z Yua oblečení,položil ho na zem,roztáhl mu nohy a začal do něj pronikat.Bylo poznat,že Strify žárlí a to sem taky chtěl.Ale je fakt že sem k Yuovi něco cítil.Zpátky k tomu co se stalo.Pronikl sem do Yua a ten trochu zapištěl.Začal sem přirážet a Yu si to náramně užíval.Strify zrudl vzteky.Přišel ke mně a odstrčil mě od Yua.Yu se oblékl a Strify mi jednu vrazil.Šel ke mně. Ustupoval sem co nejvíc od zadu. "Kiro! Miluju tě!" řekl Strify. "Já miluju Yua! Nesnáším Tě!" řekl sem. Šel čím dál blíž. V tom se to stalo.Spadl sem z útesu.Poslední pohled spočinul na Yua,za mnou skočil a na Strifyho ,který byl hned za ním.
Iterview s vrahem:
Moderátor:Dobrý den. Proč jste to udělal? Jaký jste měl motiv?
Vrah:Dobrý den. No měl sem hlad,a oni tam tak spadli,tak sem toho využil.
Moderátor:Takže si to vlastně zavinili sami. Děkuju za Váš čas.
Vrah:Jen chci dodat že Yu s Kirem byli nejchutnější.Strifyho sem se moc nenajedl.Nashledanou.Váš žralok.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Strifyček Strifyček | Web | 23. února 2010 v 18:41 | Reagovat

povedené :D a schématické..oo :D chudačci jako :-/  ale jinak moc pěkný..jako vždy :) těšim se na dalši..jinak nešlo se nesmat při tom rozhovoru se žralokem xD :)

2 Yu Yu | Web | 23. února 2010 v 19:19 | Reagovat

jo no žralok ani nevím co mě to napadlo xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama